Sposoby  Płatności

 

W CZASNAZEGAR staramy się na bieżąco realizować potrzeby Klientów. To właśnie z tego powodu, w naszym sklepie akceptujemy kilka sposobów płatności za zakupiony towar:

  • Płatność "za pobraniem" – Przy wyborze tego typu, Klient płaci za zakupiony towar bezpośrednio kurierowi, który dostarcza przesyłkę. Tę opcję doceni każdy, komu zależy na szybkim doręczeniu wybranych produktów - z racji faktu, że nie musimy czekać na wpłynięcie należności na firmowe konto, przesyłka zostaje nadana w trybie natychmiastowym lub w czasie określonym w karcie produktu.
  • Płatności ONLINE – Przelewy24 - Szybka, oraz natychmiastowa wpłata na konto płatności. W takim wypadku wysyłka realizowana jest natychmiastowo po dokonaniu opłaty, lub w czasie określonym w karcie produktu. (Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.)
  • Przedpłata na konto – Opcja przedpłaty polega na uregulowaniu należności za zakupiony towar "z góry". W takim przypadku wysyłka realizowana jest już po zaksięgowaniu środków na naszym koncie lub w czasie określonym w karcie produktu - co oznacza, że Klient nie musi mieć już przy odbiorze pieniędzy dla kuriera.
   Dane do przelewu:
   INTO OF POLAND Sp. z.o.o.
   ul. Żupnicza 17
   03-821 Warszawa
   PKO BANK POLSKI S.A 48 1020 1169 0000 8702 0288 2199
  • Płatność mieszana – W przypadku tej opcji, część kwoty rozliczana jest w postaci zaliczki na poczet zakupionego lub zamówionego towaru, a resztę reguluje się już za pobraniem kurierskim. Tę formę płatności proponujemy wszystkim Klientom, którzy zamawiają towar nietypowy, nie będący na standardowym stanie magazynowym.
  • Przy odbiorze towaru – Preferujesz odbiór osobisty? Zapraszamy do naszego sklepu! W stacjonarnym punkcie Czas na zegar dokonasz wszystkich niezbędnych zakupów, a ewentualne wątpliwości na bieżąco zweryfikujesz z doświadczonym zespołem fachowców. W sklepie stacjonarnym nie ma możliwości zapłaty kartą płatniczą - na miejscu można zrealizować zamówienie tylko płacąc gotówką, zanim jednak przyjedziesz odebrać swoją część na miejscu umów się z nami telefonicznie.