Zegar kominkowy mechaniczny drewniany Adler 12004

960,00 zł
Brutto

Zegar kominkowy mechaniczny drewniany Adler 12004

Kolor
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa! - Twoje dane są u nas bezpieczne. Polityka bezpieczeństwa! - Twoje dane są u nas bezpieczne.
  • Ubezpieczenie przesyłki!  - Każda przesyłka zostaje przez nas ubezpieczona. Ubezpieczenie przesyłki! - Każda przesyłka zostaje przez nas ubezpieczona.
  • 14 dni na zwrot - Towar nie spełnia twoich oczekiwań? Masz 14dni na jego zwrot. 14 dni na zwrot - Towar nie spełnia twoich oczekiwań? Masz 14dni na jego zwrot.

Zegar kominkowy mechaniczny drewniany Adler 12004

Opis:  Klasyczny drewniany zegar kominkowy mechaniczny. Elegancka obudowa wzorowana na klasycznym typie zegara typu „napoleon”. Elegancki korpus o miękkiej, inii zdobionej wolutami. U dołu ozdobny, pięknie rzeźbiony fryz w „wole oczka”. Cyferblat z otwieranymi okrągłymi drzwiczkami z metalu w kolorze złotym i szkła. Mechanizm umieszczony we wnętrzu zegara z dostępem od tyłu, poprzez drewniane drzwiczki na zawiasach w kolorze złotym. Duży, gustowny korpus drewniany, świetnie pasujący do reprezentacyjnego salonu lub do gabinetu.

Wysokość:  27 cm

Szerokość:  47 cm

Głębokość:  14 cm

Waga:  4000 g

Materiały:  drewno, metalowe części koloru złotego (ramka drzwiczek tarczy), okrągła wypukła szybka szklana transparentna

Tarcza:  kolor biały, cyfry czarne, ozdobne arabskie

Wskazówki:  godzinowa i minutowa, wskazówki czarne, proste z ozdobnikami

Mechanizm zegara:  nakręcany z wahadełkiem (we wnętrzu), pełne nakręcenie pozwala na 31 dni chodu zegara; zegar wybija co pół godziny uderzeniami młoteczka w gong prętowy

2 lata gwarancji