zegar podłogowy bijący

Zegar stojący podłogowy drewniany Adler 10021 31-dniowy

5 100,00 zł
Brutto

Zegar stojący podłogowy  drewniany Adler 10021 31-dniowy

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa! - Twoje dane są u nas bezpieczne.

 

Ubezpieczenie przesyłki! - Każda przesyłka zostaje przez nas ubezpieczona.

 

14 dni na zwrot - Towar nie spełnia twoich oczekiwań? Masz 14dni na jego zwrot.

Zegar stojący podłogowy bijący drewniany Adler 10021 31-dniowy

Zegar stojący marki Adler wykonany z litego drewna napędzany tradycyjnym mechanizmem 31-dniowym. Spełnia funkcję czasomierza oraz stanowi okazały element wyposażenia wnętrza. Najbardziej charakterystycznym elementem dekoracyjnym tego zegara  podłogowego są delikatne ażurowe drewniane rzeźbienia umiejscowione poniżej tarczy.  Ponadto zegar posiada smukłą, wysoką sylwetkę (aż 211 centymetrów wysokości).

Sercem zegara jest 31-dniowy mechanizm napędzający wskazówki oraz uruchamiający wybijanie godzin. Zegar bije raz o wpół do każdej godziny oraz o każdej równej godzinie. Ilość uderzeń odpowiada aktualnej godzinie. Mechanizm nakręca się przy pomocy metalowego klucza. 

Piękny zegar bijący do salonu, gabinetu, hallu, bijący o każdej godzinie, z mechanizmem 31-dniowym

Wysokość:  211 cm

Szerokość:  62 cm

Głębokość:  30 cm

Materiały:  lite drewno, metalowa tarcza, wskazówki, wahadło

Tarcza:  na złoto – srebrnej tarczy cyfry arabskie koloru złotego, powyżej srebrny glob

Wskazówki:  godzinowa i minutowa, wskazówki czarne ozdobne, ażurowe

Wahadło:  typu lira: ozdobne, metalowe koloru złotego z okrągłą soczewką

Mechanizm zegara:  mechanizm 31 – dniowy, nakręcany

Drzwiczki: otwierane prawoskrętnie, zamykane na metalowy kluczyk

2 lata gwarancji

Bijący zegar Adler - klasyk w każdym wnętrzu

Zegar bijący Adler 10021 z powodzeniem można umieścić w różnych wnętrzach, co sprawia, że jest wszechstronną ozdobą i funkcjonalnym dodatkiem.

Salon to serce domu, miejsce, gdzie spędzamy wiele czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Zegar stojący Adler staje się centralnym punktem salonu, dodaje mu elegancji i klasycznego sznytu, a jednocześnie wprowadza do wnętrza nutę tradycji i luksusu.

W gabinecie lub biurze zegar bijący marki Adler dodaje powagi i rangi, a zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem, dyktuje rytm pracy.

Zegar ten stać się może także eleganckim powitaniem dla gości w holu lub ozdobą w korytarzu. Obecność tak klasycznego modelu od progu przyciąga uwagę i tworzy doskonałe pierwsze wrażenie o wnętrzu.

Klasyczny zegar bijący jako pomysł na prezent na nowe mieszkanie

Zegar Adler 10021 to jest wspaniałym pomysłem na prezent na tzw. parapetówkę, dla osób, które wprowadzają się do nowego domu lub mieszkania. Klasyczny design zegara Adler 10021 sprawia, że pasuje do różnych gustów i stylów wnętrzarskich, począwszy od tradycyjnej elegancji po jakże modny obecnie nowoczesny minimalizm. Zegar ten z pewnością znajdzie swoje miejsce w każdym wnętrzu i będzie równo odmierzał czas szczęśliwych domowników. Sprawdź pozostałe nasze zegary stojące podłogowe!

Zobacz także