Zegar stojący mechaniczny drewniany Adler 10041 NAROŻNY

3 900,00 zł
Brutto

Zegar stojący podłogowy narożny drewniany Adler 10041 31-dniowy

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa! - Twoje dane są u nas bezpieczne.

 

Ubezpieczenie przesyłki! - Każda przesyłka zostaje przez nas ubezpieczona.

 

14 dni na zwrot - Towar nie spełnia twoich oczekiwań? Masz 14dni na jego zwrot.

 

Zegar stojący podłogowy narożny drewniany Adler 10041 31-dniowy

Opis:  Zegar gabinetowy narożny marki Adler wykonany z litego drewna napędzany tradycyjnym mechanizmem 31-dniowym. Spełnia funkcję czasomierza oraz stanowi okazały element wyposażenia wnętrza. Szczyt ozdobiony spływami wolutowymi oraz motywami arabeski. Front przeszklony trzema okienkami, z których środkowe o artystycznej linii krawędzi. Front flankowany dwoma półkolumnami o żłobkowanej powierzchni. Zegar jest bardzo praktyczny, gdyż świetnie pasuje w narożniku pokoju, a to dzięki specjalnemu, trapezowatemu kształtowi podstawy.

Sercem zegara jest 31-dniowy mechanizm napędzający wskazówki oraz uruchamiający wybijanie godzin. Zegar bije raz o wpół do każdej godziny oraz o każdej równej godzinie. Ilość uderzeń odpowiada aktualnej godzinie. Mechanizm nakręca się przy pomocy metalowego klucza. 

Wysokość:  20 cm

Szerokość:  67 cm

Głębokość:  29 cm

Materiały:  lite drewno, metalowa tarcza oraz detale typu zawiasy, rączka drzwiczek

Tarcza:  srebrny cyferblat na bogato zdobionym złotym tle, cyfry arabskie, stylizowane w okrągłych otoczkach, powyżej relief ozdobny z motywami pór doby

Wskazówki:  godzinowa i minutowa, wskazówki czarne ozdobne, ażurowe

Wahadło:  typu lira: ozdobne, metalowe koloru złotego z okrągłą soczewką

Mechanizm zegara:  mechanizm 31 – dniowy, nakręcany

Drzwiczki: otwierane prawoskrętnie, zamykane na zamek zaciskowy

2 lata gwarancji


Zegary stojące to niezwykła ozdoba do wnętrz, która nawiązuje do klasycznego wystroju. Piękny zegar stojący w tracycyjnym stylu, do postawienia w rogu pomieszczenia, świetnie będzie kontrastował z nowocześnie urządzonymi pomieszczeniami w minimalistycznym stylu. Można o takiej ozdobie pomyśleć nie tylko w domu, ale także w pomieszczeniach firmowych.

Designerskie zegary stojące narożne wykonane z drewna

Drewniane zegary do postawienia na rogu nawiązują historii. Do tego, co miało już miejsce i można wspominać z wielkim rozrzewnieniem. Wiele osób spoglądając na takie czasomierze, z pewnością będzie przywoływać we wspomnieniach swoich dziadków, którzy takie urządzenia mogli posiadać w swoich domach. Teraz i oni sami mogą posiadać taki zegar narożny stojący w kącie lub też w innym miejscu. Wykonane w drewnie sprawiają, że panujący klimat w pomieszczeniu jest zdecydowanie przyjemniejszy. Zegary stojące podłogowe to designerskie modele, które są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego odbiorcy. Odmierzanie mijającego czasu stanie się zdecydowanie bardziej przyjemne.

Gdzie można ustawić drewniany zegar narożny?

Zegar stojący narożnikowy imponować może swoim rozmiarem. To właśnie dlatego należy wcześniej przemyśleć miejsce jego ustawienia. Może się bowiem okazać, że jego obecność będzie przytłaczać wszystko znajdujące się dookoła.

Zegary stojące świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o dużym metrażu. W ten sposób będzie można pozwolić sobie na odpowiednią ekspozycję. Można pomyśleć o ustawieniu go w pokoju dziennym, gdzie będą mogli podziwiać jego piękno nie tylko domownicy, ale także osoby zaproszone. Zegar narożny stojący można także ustawić w jadalni, gdzie będzie świetnym dodatkiem do aranżacji przestrzeni. Są osoby, które decydują się na ustawienie takiego czasomierza w sypialni. Ten krok należy jednak przemyśleć, ponieważ może się okazać, że mechanizm jest zbyt głośny i będzie utrudniał zasypianie.

Zegar stojący z mechanizmem, który nakręca się co 31 dni, to wspaniała propozycja dla wielu osób.

Zobacz także